Pracownia Tekstów 17 Piętro – pisanie prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych (wzorce opracowań naukowych)

Wieloletnie doświadczenie, uczciwość i sumienność podejmowanych wyzwań, stanowią podstawę terminowej, a przede wszystkim profesjonalnej pomocy oferowanej przez firmę Pracownia Tekstów 17 Piętro. Z niezwykłym zaangażowaniem, otwartym umysłem, dużym doświadczeniem i kreatywnym podejściem do każdego zamówienia, pomagamy już od ponad 7 lat, wszystkim Klientom, dla których pisanie prac na poszczególnych etapach kształcenia (praca licencjacka, praca magisterska, praca dyplomowa), różnych tekstów pomocniczych (np. konspekt pracy licencjackiej i/lub magisterskiej, wstęp do pracy licencjackiej i/lub magisterskiej, zakończenie pracy licencjackiej i/lub magisterskiej), czy materiałów wykorzystywanych w trakcie nauki i pracy stanowi duże wyzwanie.

Nasze atuty to:

  1. Realizacja zamówienia w ramach zarejestrowanej w Polsce działalności gospodarczej. W kontakcie z klientem podpisujemy się z imienia i nazwiska, nie mamy wirtualnej siedziby i kilku numerów telefonów. Bierzemy pełną odpowiedzialność za swoją pracę, dlatego nie boimy się desygnować realizowanych zamówień nazwą naszej firmy.
  2. Profesjonalna obsługa i kontakt z klientem, na każdym etapie realizacji zamówienia. Zawsze oddzwaniamy i odpisujemy, klient doskonale wie na, jakim etapie jest realizowane dla niego zamówienie.
  3. Współpraca opierająca się na dokładnie ustalonych warunkach, które nie ulegają zmianie. Zostały one dokładnie opisane w regulaminie znajdującym się na naszej stronie, a także w umowie zawieranej na życzenie klienta. Zawsze upewniamy się, że klient zapoznał się z nimi, rozumie je, a przede wszystkim akceptuje.
  4. Atrakcyjna cena. Darmowa wycena zamówienia przeprowadzana jest w oparciu o wszystkie wytyczne przekazane przez klientów, bowiem bez nich pisanie tekstów i materiałów nie będzie możliwe. Zwykle prosimy o podanie podstawowych parametrów zamówienia: tematu, liczby stron, rodzaju, charakteru zamówienia (teoretyczne czy badawcze), formy przypisów.
  5. Przygotowywanie materiałów, tekstów i wzorców prac na wysokim poziomie merytorycznym i językowym, w oparciu o ciekawą, a przede wszystkim zróżnicowaną literaturę. Wyszukiwanie i kompletowanie materiałów potrzebnych do realizacji tekstów nie stanowi dla nas wyzwania. Korzystamy z zasobów bibliotek akademickich, posiadamy dostęp do wielu bibliotek wirtualnych, co w znacznym stopniu ułatwia i przyspiesza realizowanie zamówień. W ten sposób z łatwością: przygotowujemy plan pracy licencjackiej, magisterskiej, dyplomowej, zaproponujemy ciekawe tematy prac licencjackich, magisterskich, dyplomowych czy zaliczeniowych, udzielimy odpowiedzi na pytanie:
  • jaka bibliografia będzie pomocna przy realizowaniu konkretnego zamówienia;
  • jakie narzędzia badawcze będą stanowiły najlepsze dopełnienie pracy (ankieta, wywiad, obserwacja, case study);
  • w jaki sposób wykonać przypisy w pracy licencjackiej/magisterskiej, dyplomowej (standardowe i oksfordzkie).
  1. Brak plagiatów i tworzenie tekstów na indywidualne zamówienie. Przygotowywany przez nas materiał nie stanowi kompilacji innych, napisanych już tekstów, bowiem opiera się na zebranym i parafrazowanym fragmentach książek, podręczników, artykułów, monografii, komentarzy i wielu innych. Klient otrzymuje tekst oryginalny, na wysokim poziomie, dzięki czemu może samodzielnie na nim pracować i dostosowywać do swoich potrzeb.
  2. Szczere i uczciwe podejście do klientów. Obiektywnie i uczciwie oceniamy możliwość realizowania każdego zamówienia. Zależy nam na dużej liczbie zadowolonych klientów, dla których zrealizujemy zamówienia na jak najwyższym poziomie.

Nie zwlekaj z decyzją i już dziś pozwól nam zmierzyć się z Twoim wyzwaniem!