„Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem.

Wszystko, co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą”

Marek Aureliusz

Opinie

Ogromne zaangażowanie, a przede wszystkim rzetelna i terminowa realizacja zamówień, przekłada się na opinie naszych klientów.Poniżej prezentujemy opinie klientów, na temat oferowanych usług i zrealizowanych przez naszą firmę zamówień:

Bardzo dziękuję za terminowe odesłanie pracy. Praca jest bardzo dobra szczególne podziękowania dla redaktora. Z pewnością będę jeszcze korzystać z Waszych usług

Pozdrawiam i dziękuję 

K.N.

Dziękuję bardzo! Wszystko jest w porządku, jestem zadowolona!

Marika

(...) Opracowanie super dziękuję bardzo oraz dziękuję za dotrzymanie terminu i pozdrawiam (...)

Krysia

Rzetelna firma, polecam. Terminowa realizacja, dobry kontakt. Pracę będę dopiero analizować, ale pierwsze wrażenie pozytywne pod każdym względem. Nie mam zastrzeżeń co do autentyczności opinii zamieszczonych na stronie firmy, więc z przyjemnością do nich dołączam. Szczególne podziękowania dla redaktora.

I.

Zapoznałem się z przesłanym przez Państwa tekstem. Nie mam żadnych uwag. Bardzo dziękuję za szybką i rzetelną pracę. Na pewno będę Państwa polecać.

Isz. A.

Wszystko jest w jak największym porządku. Dziękuje bardzo za pomoc.

F.S.

Dziękuję bardzo za podesłanie materiału! Jestem zadowolony z wykonania zamówienia, więc dziękuję za współpracę 🙂 Mam nadzieje że w przyszłości Państwo będą wykonywać na takim samym poziomie zamówienia, tylko szybciej. 

Paweł

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc 🙂  Mam nadzieje na dalszą współpracę. Pozdrawiam.

Bożena B.

Prace są zrobione super, nawet poleciłam koleżance państwa firmę.

Kitka

Bardzo  Dziękuje Pani jesteście solidną firmą , z której usług na pewno będę korzystać i z czystym sumieniem polecę znajomym , o wynikach zaliczenia chętnie Państwa powiadomię serdecznie dziękuje .

Ola

Dziękuję bardzo za przygotowanie wzorcowej pracy. Uwag nie zgłaszam, praca została napisana na bardzo wysokim poziomie. Jeszce raz bardzo dziękuję.

Z wyrazami szacunku Dariusz H.

Dzień dobry.

Bardzo dziękuję za przesłanie pracy wzorcowej. Przejrzałam ją i nie mam żadnych uwag ani zastrzeżeń. Mimo to, tak jak mówiłam wcześniej, popracuję jeszcze nad Państwa tekstem. Cieszę się, że zagadnienia ujęte w planie pracy zostały opisane w sposób zwięzły, ale jednocześnie konkretny. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Katarzyna F.

Póki, co bardzo jestem zadowolona z państwa usług. Naprawdę rzetelna firma, godna polecenia. W dodatku zarejestrowana.

Joanna

(…) Bardzo proszę podziękować redaktorowi za wkład włożony w napisanie materiału. Pani również za współpracę i cierpliwość (…)

Madzik

(…) Super prezentacja. Bardzo dziękuje 🙂  Jestem ogromnie zadowolona ! (…)

Barbara

(…) Nie mam za wiele do powiedzenia w kwestii oceny. Po prostu: Bardzo bardzo dziękuje 🙂

Kaśka

(…) Materiał przygotowany przez Państwa jest super :") do usłyszenia!

Poziomka

(…) Jestem bardzo zadowolona z jakości Państwa usług, materiał został przygotowany w tempie ekspresowym i nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości i wyczerpania tematu, jestem również bardzo zadowolona z obsługi klienta, wspaniały kontakt, dziękuję serdecznie! Uszanowania dla wspaniałego Redaktora. (…)

J.K.

(…) Bardzo serdecznie dziękuję, zamówienie bardzo mi się podoba i na pewno to nie moje ostatnie zlecenie dla was (…)

P.T.

(... ) dziękuję bardzo za przesłanie zamówienia. jak coś będę się jeszcze kontaktować:)
DZIĘKUJE BARDZO:)

I.G.

Dziękuję bardzo za podesłany materiał:) Na pewno będzie to pomocny materiał do pracy

Antek

(…) Chciałbym podziękować za wykonane zlecenie. Poszło szybko i sprawnie (…)

Aleksander

(…) Dziękuję bardzo za pomoc w pisaniu (…).Dziękuję (…) za szybkie odpowiedzi  na złożone zamówienia. Będę Was polecać wszystkim moim znajomym POZDRAWIAM i życzę wszystkiego dobrego. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!

Hanna

(…)  Chciałem podziękować za zrealizowanie krótkiego zamówienia. Jak będą wytyczne do dalszego pisania (…), to od razu się odezwę i na pewno będę dalej kontynuował współpracę (…).

Jarek

(…)  Jeszcze raz bardzo dziękuję. Wszelkie nowe zamówienia będę tylko realizować u Państwa 🙂

Natasza

(…) Zdecydowałam się na realizację zamówienia z firmą Pracownia Tekstów 17 Piętro po rozmowie z Panią, która rzeczowo, cierpliwie i dokładnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Zamówienie spełniło moje oczekiwania. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!

Katarina

 „Koleżanka” po znajomości miała mi pomóc (…) Dostałem splagiatowany tekst, koleżanka przestała się odzywać i jeszcze wzięła ode mnie pieniądze. Redaktor z Pracowni Tekstów uratował sytuację (…) Jeżeli w przyszłości będę potrzebował pomocy to zgłaszam się tylko do Was.

Adam

Dziękuję, bardzo dobrze wykonane zlecenie, dziękuję i pozostajemy w kontakcie (…)

Wiki

Dziękuje uprzejmie. Bardzo piękna praca.

Pozdrawiam 

W.K.

Jak dla mnie super serdecznie dziękuję .. Jak coś - gdyby była kiedyś potrzeba to się zgłoszę - a Was będę polecała ..

Z pozdrowieniami
Marysia

(...) Dziękuję bardzo za miłą współpracę! Poprawek już nie będzie. Odezwę się pewnie jeszcze w bliższej lub dalszej przyszłości. (...)

K.S.

Polecam każdej osobie, która potrzebuje pomocy w pisaniu pracy dyplomowej. Moje żądania zostały wykonane bez zarzutów. Czas realizacji zamówienia odbył się w trybie ekspresowym. Kontakt również bardzo sprawny.

Ola W.

Chciałam tylko raz jeszcze podziękować za pomoc. Praca wzorcowa oceniona przeze mnie na ocenę pozytywną

Bardzo dziękuję! 

M.

Bardzo serdecznie dziękuję. W sam raz na czas. Na pierwszy rzut oka jest super. Gdybym miała coś jeszcze do napisania w przyszłym semestrze, będę się odzywać.

Magdalena

Chciałbym Państwo bardzo podziękować za realizacje mojego zamówienia. Jestem pod wrażeniem Państwa podejścia do klienta i komunikacji w trakcie jego realizacji. Myślę że jeszcze skorzystam z Państwa usług.

Kamil

Co prawda, materiał w wielu miejscach jest cytowany z opracowań naukowych, które już posiadam, ale i tak to będę wszystko po swojemu zmieniać. Mimo wszystko w pozostałych częściach styl pisania oraz przeróbka tekstu spełniła moje oczekiwania.

J.N.

Materiał pomocniczy do referatu rzeczowy i konkretny. Nie mam zastrzeżeń.

Marcon

Bardzo dziękuję za pomoc. W razie czego się odezwę!

Joanna J.

Bardzo bardzo bardzo dziekuje !!!!! 🙂 

Krysia

Dziękuje bardzo za odpowiedz. Przyznam szczerze ze jestem bardzo zestresowana tym wszystkim 🙂 Pozostajemy w kontakcie i dziękuje bardzo.

Weronika 

Jak zwykle niezawodni! Dziękuję pięknie 🙂

MM.

Bardzo profesjonalnie opracowane, dziękuję.

Aleksandra K-L.

(…) Bardzo dziękuje do usłyszenia! genialna jest z wami współpraca polecam!” (…)

W.M.

(…) Bardzo miło mi się z Państwem współpracuję bardzo często korzystam  z Państwa usług. :):) Pozdrawiam (…)

Aneta

(…) Wszystko super, dziękuję ...Będę polecać znajomym i numer sobie zostawiam, pewnie jeszcze nadarzy się okazja skorzystać z Waszych usług (…).  Pozdrawiam Serdecznie

Agata B.

(…) Dzień dobry. Bardzo dziękuje za referat. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za pomoc (…)

B.S.

(…) Dziękuję za podesłane zamówienie (prezentację). Brakuje mi tylko wzorów. Reszta genialna (…).

Wiktoria

(…) Cieszę się, że zdecydowałam się na skorzystanie z waszej pomocy. Otrzymałam tekst na czas, na wysokim poziomie. Redaktor napisał nawet kilka stron więcej i nie musiałam nic dopłacić. Jeszcze raz dziękuję! (…)

Irmina

Pracownia Tekstów 17 Piętro pomogła mi z trudną analizą badań własnych. Mogłam na nich liczyć o każdej porze dnia i nocy ! Polecam ! 😉

Dżoanna ;))

(…) Chciałam tylko powiedzieć: DZIĘKUJĘ I POLECAM! (…)

Patrycja

Miałem przyjemność współpracować z Pracownią Tekstów 17 Piętro, jestem bardzo zadowolony z współpracy. Wszystkie części zamówienia były zrobione terminowo oraz na najwyższym poziomie. W razie potrzeby poprawek nie było żadnych problemów i zamówienie było poprawiane w ciągu 1 dnia.

Gorąco polecam.

O.R.

(…) Skorzystałem i polecam. Szybko, sprawnie i na poziomie. Tego właśnie oczekiwałem (…)

Marcin

 (…) Miałem duże problemy z przygotowaniem części teoretycznej do mojej pracy inżynierskiej, a mój promotor nie był zbyt pomocny. Kolega z roku wyżej polecił mi Pracownie Tekstów i mimo, że miałem początkowo wątpliwości to nie mogłem trafić lepiej. Merytoryczne wsparcie, wskazówki, przykładowy tekst – wszystko czego potrzebowałem szybko i sprawnie. Polecam i pewnie wrócę (…)

Michał

(…) Nie sądziłem, że w tak krótkim czasie realizacji można otrzymać profesjonalną usługę i tekst na wysokim poziomie. Nie ma się co rozpisywać – serdecznie dziękuję i polecam!

Maciej